POPVINYL.PL logo
Star Wars logo DC logo MARVEL logo Disney logo
Sekcje społeczności

Kliknij by zobaczyć wszystkie sekcje społecznościowe.

Dacie wiarę, że Sonic ma już prawie 30 lat? Funko zaczyna świętowanie!

Zastanawialiście się kiedyś, jak fajnie byłoby posiadać supermoc - specjalną zdolność, która przeczyłaby prawom fizyki i ludzkiemu rozumieniu rzeczywistości? Na pewno! Gdyby jakiś czarodziej czy inna złota rybka powiedziała Wam, że możecie wybrać i otrzymać tylko jedną moc, na co byście się zdecydowali? Nadludzka siła, telekineza, latanie, niewidzialność? A może niewyobrażalna szybkość? Tę ostatnią umiejętność posiada sporo osobistości ze świata dobrze nam znanej popkultury. Flash, A-Train, Tenya...

Jednak jednym z najbardziej rozpoznawalnych szybciorów jest Sonic! Niebieski jeż, najsłynniejsza i najbardziej znana postać SEGA, w 2021 roku będzie obchodził swoje 30-ste urodziny. Jubileusz gry "Sonic the Hedgehog" upłynie w wyrazistej sekwencji masy nowych premier. Firma zaplanowała dla swojej maskotki wyjątkowy "rok obchodów", w tym m.in. nowe gry, treści cyfrowe, ważne ogłoszenia i niestandardowy program licencyjny. Szef Sonic Team - Takashi Iizuka - ogłosił na SXSW Gaming 2019, że trwa produkcja kolejnego dużego tytułu z uniwersum Sonica. Ponadto w sieci pojawiło się kilka informacji o tym, że prawdopodobnie w 2022 roku będziemy mieli możliwość obejrzenia drugiej części filmu "Sonic. Szybki jak błyskawica". Nie pozostaje nam nic innego, jak tylko czekać na to, co nas czeka, a wszystko zapowiada się naprawdę obiecująco.

Pierwsza gra o Sonicu została wydana w 1991 roku. Produkcja okazała się ogromnym sukcesem - głównie dzięki pięknej oprawie wizualnej i ścieżce dźwiękowej. Płynność i szybkość rozgrywki również miała swoje znaczenie. Teraz, prawie 30 lat później, Sonic jest jedną z najbardziej znanych postaci na świecie, a wszystko to dzięki rozwojowi Sonic Team, na czele którego stoją Yuji Naka i Naoto Ohshima. Funko już dziś celebruje urodziny niebieskiego jeża i zapowiada dwie przepiękne figurki POP! Vinyl.

Sonic: 30 rocznica - Sonic

Pop! Vinyl: Gry

Sonic: 30 rocznica

Sonic

Premiera: Listopad/Grudzień

Sonic: 30 rocznica - Silver

Pop! Vinyl: Gry

Sonic: 30 rocznica

Silver

Premiera: Listopad/Grudzień

Sonic - Sonic 2

Pop! Vinyl: Gry

Sonic

Sonic 2

Oczekujemy na dostawę

Sonic - Sonic

Pop! Vinyl: Gry

Sonic

Sonic

Oczekujemy na dostawę

Oczywiście nasz solenizant będzie w centrum uwagi - o ile zdołasz go zauważyć, bo Funko zaprezentuje jego dynamiczną pozę. Oby biegnący jeż, nie umknął waszej uwadze, bo wygląda zacnie!

Swoją drogą, wiedzieliście, że Sonic przeszedł specjalny casting, dzięki czemu stał się maskotką firmy Sega? Konkurował z wieloma trudnymi przeciwnikami. Pośród nich znalazł się np. pancernik, królik i pies - oczywiście wszyscy posiadali jakieś zdolności. Ciekawostką jest również to, że szybki jeż nie umie pływać tylko dlatego, że Yuji Naka był święcie przekonany, iż ten gatunek ssaków nie potrafi robić tego w prawdziwym życiu. Koniec końców, Sonic zadebiutował w swojej wyjątkowej formie i bardzo szybko podbił serca fanów!

Kolejną figurką, przygotowaną przez naszą ulubioną firmę, będzie Silver The Hedgehog. Jest antropomorficznym jeżem, żyjącym w przyszłości oddalonej o 200 lat, którego zadaniem jest strzec swojego świata od katastrof poprzez zmianę przeszłości. Silver korzysta z psychokinezy, która umożliwia poruszanie obiektami siłą umysłu. Jest postacią o ciepłym sercu z dobrymi intencjami. Zawsze pozostaje optymistą i dąży do sprawiedliwości. Często stawia na powagę i rozsądek. Wygląda obłędnie jako figurka POP! Vinyl!

Kogo jeszcze ze świata gier, animacji i filmów o Sonicu chcielibyście zobaczyć w formie figurki od Funko? Naszym zdaniem te dwie nowości to dopiero początek, taka mała rozgrzewka przed kolejnymi zapowiedziami, które pojawią się bliżej urodzin niebieskiego jeża. Bardzo ładnie prezentują się te modele, mają swój unikatowy urok! Podobają się Wam? Koniecznie dajcie znać w sekcji komentarzy!

Pamiętajcie, by zgłosić zainteresowanie na stronie, a otrzymacie jedno, niezobowiązujące powiadomienie na e-mail o dostępności tych herosów w naszym sklepie!

Komentarze (26)

Nowe figurki! Ten Sonic :)

Sonic jest świetny!

O matko, pragnę tego Sonica!

Gra dzieciństwa!

Wow! Super są 😍

Nie powala

Wyglądają świetnie!

Bajer. Postaci z gier nigdy za wiele

Bajka dzieciństwa:)

Poczułam się staro, dzięki. :D

Jakie świetne!

Kurde, Sonic jestw moim wieku 🙈🙈🙈

Super! Wszystkiego najlepszego Sonic!

Pamiętam jak kiedyś były zabawki w McDonald's związane z Soniciem, ale to było jakieś 15 lat temu :D Czas leci

Przypomina się dzieciństwo ❤

Sympatycznie wyglądają :)

Wyglądają super!

Super wyglądają! I w życiu bym nie pomyślała, że to już 30 lat! 😯

Świetne są 😍

Bogata oferta

Jesteśmy najszybciej rozwijającym się sklepem specjalizującym się w figurkach firmy Funko w Polsce. Zaufało nam tysiące klientów.

Najlepsze zdjęcia społeczności

Najlepsze zdjęcie społęczności
Najlepsze zdjęcie społęczności
Najlepsze zdjęcie społęczności
Najlepsze zdjęcie społęczności
Najlepsze zdjęcie społęczności
Najlepsze zdjęcie społęczności
Najlepsze zdjęcie społęczności
Najlepsze zdjęcie społęczności
Najlepsze zdjęcie społęczności
Najlepsze zdjęcie społęczności
Najlepsze zdjęcie społęczności
Najlepsze zdjęcie społęczności

Przejrzyj również inne sekcje produktów

Oferta sklepu jest sukcesywnie powiększana.

Subskrybuj newsletter

Wysyłamy maksymalnie 2 wiadomości w miesiącu.