POPVINYL.PL logo
Star Wars logo DC logo MARVEL logo Disney logo
Sekcje społeczności

Kliknij by zobaczyć wszystkie sekcje społecznościowe.

Czas posłuchać muzyki razem z Funko. Figurki Seleny, Steve'a Aokiego i Ozuny!

By osiągnąć sukces trzeba posiadać wiele odpowiednich cech i umiejętności. Przede wszystkim trzeba być odpowiedzialnym, ambitnym, wytrwałym i nieugiętym. Jednak same pozytywne cechy charakteru nie są wystarczające. Kluczem do zyskania popularności jest również konieczność uzyskania pewnych osiągnięć. W tym celu trzeba posiadać jakiś talent. Uwaga! Każda umiejętność ma znaczenie! Ważne, aby robić to, co się lubi i umie najlepiej. Jedni potrafią pięknie malować, rysować i mają niesamowite zdolności plastyczne. Ich dzieła mogą osiągnąć kiedyś kolosalne wartości, a sposób postrzegania świata jest niezastąpiony. Inni mają rękę do pióra lub klawiatury i potrafią pisać takie teksty, które ludzie czytają z przyjemnością. Ich twórczość może być kiedyś dziełem narodowym. Jeszcze inni mają smykałkę do sportu. Nieważne, o jaką dyscyplinę chodzi, każde osiągnięcie pobudzi ludzi do zadowolenia. Są również tacy, co potrafią pięknie śpiewać, a muzyka jest dla nich najprawdziwszym bóstwem. To właśnie Ci ludzie stają przed tłumami fanów i rozdają radość, dzieląc się swoim głosem. To wszystko może brzmieć trochę sielankowo, ale nie jedni udowodnili, że jest to jak najbardziej możliwe. Najważniejsze, by znaleźć swoją ścieżkę i wiernie nią podążać. Oczywiście szanse na upadek i potknięcia są niemal stuprocentowe, a jednak warto iść naprzód. Każde niepowodzenie uczy nowych rozwiązań i boleśnie doświadcza, by pojąć, że największą siłą jest fakt, iż nawet po najgorszej wpadce można się podnieść i osiągnąć więcej.

Funko niejednokrotnie doceniało Wielkich tego świata. Mieliśmy okazję zobaczyć figurkowe podobizny artystów, malarzy, sportowców, aktorów i muzyków. Właśnie przyszedł czas na kolejne nowości z serii "Rock". Jakie figurki POP! Vinyl zapowiedziano tym razem?

Gwizdy - Selena

Pop! Vinyl: Gwiazdy

Gwizdy

Selena

Gwiazdy - Ozuna

Pop! Vinyl: Gwiazdy

Gwiazdy

Ozuna

Gwiazdy - Steve Aoki

Pop! Vinyl: Gwiazdy

Gwiazdy

Steve Aoki

99 zł / niebawem dostawa

Lecimy, lecimy, nie śpimy! Na pierwszy ogień wyjątkowa artystka, która miała przed sobą całe życie, a drzwi kariery stały przed nią otworem, a jednak zakończyła swoje życie w sposób tragiczny. Selena Quintanilla-Pérez jest meksykańsko-amerykańską piosenkarką i jedną z największych gwiazd muzyki Tejano i Latin na świecie. Sławę zdobyła głównie w krajach hiszpańskojęzycznych. Nie wiemy, jak potoczyłaby się jej kariera, gdyby nie tragedia, która jej spotkała, ale jesteśmy pewni jednego - miała potężny głos i czerpała ogromną radość z tego, co robiła. Muzyka była jej największą pasją. Funko zaprezentowało trzy figurki Seleny, a w tym dwie pozycje limitowane. Następny w kolejce jest Steve Aoki, czyli amerykański DJ i producent muzyczny, założyciel wytwórni muzycznej Dim Mak Records. Mężczyzna tworzy muzykę, opierając się na gatunkach: electro house, dubstep i progressive house. Na koniec, wcale nie gorszy Ozuna, a właściwie Juan Carlos Ozuna Rosado. Artysta jest portorykańskim twórcą muzyki reggaeton i latynoskim piosenkarzem trap. Figurka wygląda fantastycznie!

Jaki jest Wasz przepis na sukces? Wiecie, co chcecie osiągnąć w życiu? Te pytania są trudne, więc możecie je potraktować jako retoryczne. Jednak koniecznie dajcie nam znać w sekcji komentarzy, jaki gatunek muzyki jest waszym ulubionym i który POP! z wyżej wymienionych podoba się Wam najbardziej. Pamiętajcie, by zgłosić zainteresowanie na stronie, a otrzymacie jedno, niezobowiązujące powiadomienie na e-mail o dostępności tych muzyków w naszym sklepie!

Komentarze (40)

Jakie piękne rozwiane włosy! <3

Selena wygląda najlepiej

Steve Aoki świetny

Selena najlepsza

Selena wygląda prześlicznie ❤️

Te figurki są mega

Nie moje klimaty, ale świetne figurki

Selena wygląda najlepiej!

Piękna jest ta wersja w białej sukni 😍

Selena świetna:)

całkiem ładne

Bardzo fajne, czekam również na inne gwiazdy.

Ciekawe jak będzie z dostępnością ;)

Selene poproszę 🤗

Bogata oferta

Jesteśmy najszybciej rozwijającym się sklepem specjalizującym się w figurkach firmy Funko w Polsce. Zaufało nam tysiące klientów.

Najlepsze zdjęcia społeczności

Najlepsze zdjęcie społęczności
Najlepsze zdjęcie społęczności
Najlepsze zdjęcie społęczności
Najlepsze zdjęcie społęczności
Najlepsze zdjęcie społęczności
Najlepsze zdjęcie społęczności
Najlepsze zdjęcie społęczności
Najlepsze zdjęcie społęczności
Najlepsze zdjęcie społęczności
Najlepsze zdjęcie społęczności
Najlepsze zdjęcie społęczności
Najlepsze zdjęcie społęczności

Przejrzyj również inne sekcje produktów

Oferta sklepu jest sukcesywnie powiększana.

Subskrybuj newsletter

Wysyłamy maksymalnie 2 wiadomości w miesiącu.