POPVINYL.PL logo
Star Wars logo DC logo MARVEL logo Disney logo
Sekcje społeczności

Kliknij by zobaczyć wszystkie sekcje społecznościowe.

Bohaterowie kultowego serialu "Chirurdzy" otrzymają własne figurki

Każda praca wymaga od nas całkowitego zaangażowania, motywacji i swego rodzaju systematyczności. Musimy posiadać odpowiednie kompetencje i wiedzę, by jak najlepiej wypełniać powierzone nam obowiązki. Niektóre zawody są niezwykle wymagające, a konsekwencje choćby najmniejszego błędu mogą okazać się niewybaczalne! Na pewno nie jedna osoba rozważała i zastanawiała się, jakby to było, gdyby podjęła się pracy jako lekarz. Nie jest łatwo osiągnąć taki stopień umiejętności i zdobyć tak ogromny zakres wiedzy, by podołać temu nietuzinkowemu wyzwaniu. Ponadto zawód ten wiąże się z niezwykłą odpowiedzialnością! W rękach lekarzy spoczywa ludzkie życie. Przychodząc do przychodni ufamy i wierzymy, że oddajemy własne zdrowie w ręce fachowców. Aktualnie na świecie dzieje się wiele. Pandemia zbiera żniwo. Na froncie, na pierwszej linii boju stają wszystkie pielęgniarki, ratownicy medyczni i doktorzy, których orężem jest chęć niesienia pomocy innym! Całkiem niedawno Funko stworzyło specjalną falę figurek POP! Vinyl, by wesprzeć wszystkich medyków w tym trudnym, pandemicznym okresie. Jeśli jesteście ciekawi w jaki sposób to się odbyło i jak wyglądają te wyjątkowe figurki, to koniecznie zajrzyjcie tutaj. Przejdźmy jednak do sedna tego artykułu. Kojarzycie serial o tytule "Chirurdzy", na świecie znany pod nazwą "Grey's Anatomy"? Jeśli wiecie o czym piszemy, to już możecie zacząć się cieszyć, bo nasza ulubiona firma przygotowała fantastyczną zapowiedź figurek POP! Vinyl z tej serii! Dla tych, którzy jednak nie wiedzą zbyt wiele o tym serialu, krótko go przedstawimy. "Chirurdzy" to amerykański serial telewizyjny o tematyce medycznej. Jednak nie dajcie się zwieść, bo ów produkcja porusza o wiele więcej tematów i zahacza o wiele gatunków, takich jak: komedia, dramat czy film obyczajowy. Fabuła skupia się na losach grupki stażystów, którzy rozpoczęli swoje praktyki w szpitalu w Seattle. W serialu znajdziemy niemal wszystko: intrygę, romanse, trudne przypadki medyczne, tajemnice, sekrety, dobry humor, elementy grozy i wiele, wiele więcej! Sami musicie się zapoznać z tą produkcją, by zrozumieć jak wiele obszarów rozrywki oferuje! Serdecznie polecamy. Tymczasem przyjrzyjmy się nieco dokładniej, co zaoferowało nam Funko!

Główną bohaterką serii jest dr Meredith Grey, którą zagrała wybitna Ellen Pompeo. Dziewczyna ukończyła Dartmouth College i jest córką Ellis Grey, słynnej doktor oraz sławnej pani chirurg. Czy Meredith zdoła udowodnić, że nie jest jedynie krewną sławnej lekarki, a sama posiada ogromny talent i sprawdzi się przy stole chirurgicznym? Figurka od Funko wygląda na bardzo szczegółową i całkiem nieźle oddaje charakter postaci. Miranda Bailey jest rezydentką chirurgii ogólnej. Na początku jest dość chłodna i brak jej współczucia. Po narodzinach syna, Bailey zmienia się w pełną uczuć i współczucia kobietę.  Kolejna w kolejce jest Cristina, która charakteryzuje się wyjątkowym skupieniem i wysokimi ambicjami. Jej wyjątkowo cięty język oraz pewność siebie są cechami pozytywnymi w pracy. Nie mogło również zabraknąć najlepszego w kraju neurochirurga. Derek Shepherd melduje się, by ocalić zagrożone życia.

Wszystkie figurki są utrzymane w podobnej stylistyce, a jednak bez problemu można odróżnić poszczególne postacie. Funko się postarało! Jak Wam się podobają takie figurki? Oglądaliście serial "Chirurdzy"? Jeśli tak, to dajcie nam znać w sekcji komentarzy, który bohater tej produkcji jest waszym ulubionym. Nie zapomnijcie uzasadnić swojej odpowiedzi! Pamiętajcie, by zgłosić zainteresowanie na stronie, a otrzymacie jedno, niezobowiązujące powiadomienie na e-mail o dostępności tych medyków w naszym sklepie!

Komentarze (14)

O kurczę, są naprawdę fajne. :O

Ładnie im wyszły!

Mój ulubuony serial ❤️

Oby więcej starych serii dostało swoje POPy. Yang i Bailey są super przedstawione 😁

Fajnie się prezentują ☺️

Fajnie im wyszły

Mam nadzieję, że pozostałych z ekipy też wydadzą :D

Nigdy nie oglądałem ale figurki fajne :D

coś co w końcu zainteresuje moją mamę xd

Cristiana jest fajna

Zainteresowanie już zgłosiłam 😅 teraz tylko pozostaje czekanie na dostawę 😍

Muszę mieć 😊

Bogata oferta

Jesteśmy najszybciej rozwijającym się sklepem specjalizującym się w figurkach firmy Funko w Polsce. Zaufało nam tysiące klientów.

Najlepsze zdjęcia społeczności

Najlepsze zdjęcie społęczności
Najlepsze zdjęcie społęczności
Najlepsze zdjęcie społęczności
Najlepsze zdjęcie społęczności
Najlepsze zdjęcie społęczności
Najlepsze zdjęcie społęczności
Najlepsze zdjęcie społęczności
Najlepsze zdjęcie społęczności
Najlepsze zdjęcie społęczności
Najlepsze zdjęcie społęczności
Najlepsze zdjęcie społęczności
Najlepsze zdjęcie społęczności

Przejrzyj również inne sekcje produktów

Oferta sklepu jest sukcesywnie powiększana.

Subskrybuj newsletter

Wysyłamy maksymalnie 2 wiadomości w miesiącu.