POPVINYL.PL logo
Star Wars logo DC logo MARVEL logo Disney logo
Sekcje społeczności

Kliknij by zobaczyć wszystkie sekcje społecznościowe.

Bohaterowie filmu "Reggae na lodzie" sięgają po swoje marzenia, a Ty chwyć za nowe figurki!

Bohaterowie filmu "Reggae na lodzie" sięgają po swoje marzenia, a Ty chwyć za nowe figurki!

Marzenia są istotną częścią naszego życia. Pragnienia, które tkwią głęboko w naszych sercach, rozgrzewają nasz entuzjazm i pchają do działania. Ważne jest, aby nigdy się nie poddawać i mknąć przez wszystkie trudności z uśmiechem na twarzy. Najgorsze, co można zrobić, to sobie odpuścić i zapomnieć o tym, co dla nas najistotniejsze. Czasami jest jednak tak, że warunki w jakich się znajdujemy, są dla nas dodatkowym problemem, zakłócającym przejrzystość drogi ku osiągnięciu naszych celów. Jeżeli chcemy np. zostać mistrzami jeździectwa konnego, a do najbliższego miejsca, w którym moglibyśmy się rozwijać jest naprawdę daleko, to automatycznie jesteśmy zniechęceni i obciążeni dodatkowymi kosztami. W przeciwieństwie do osób mających lepsze możliwości.

Film pod tytułem "Cool Runnings" lub po polsku "Reggae na lodzie" w jasny i zachęcający do działania sposób pokazuje, że warto walczyć o spełnienie własnych marzeń. Produkcja jest amerykańskim, komediowym filmem sportowym z 1993 roku. Została wyreżyserowana przez Jona Turteltauba i występują w niej takie osobistości jak: Leon Robinson, Doug E. Doug, Rawle D. Lewis, Malik Yoba i John Candy. Fabuła koncentruje się na losach grupki Jamajczyków, którzy pewnego dnia zapragnęli zwyciężyć w Igrzyskach Zimowych w dyscyplinie sportowej o nazwie bobslej. Ten sport w dużej mierze polega na zjeździe zawodników na specjalnych saniach po sztucznym torze lodowym. Oczywiście liczy się szybkość zjazdu. Dyscyplina ta jest o tyle niebezpieczna, iż zawodnicy osiągają bardzo wysokie prędkości i na zakrętach może być ciężko utrzymać się w torze. Na Jamajce ciężko mówić o opadach śniegu. Raczej każdy wie, że panuje tam bardzo gorący klimat. Pewnego dnia, pewien mężczyzna postanowił spróbować swoich sił w wyżej wymienionym sporcie. Już na samym starcie cała drużyna musiała mierzyć się z przeciwnościami losu. Ich treningi musiały być improwizowane, a jednak nikt się nie poddał i dążył do spełnienia tego nietuzinkowego marzenia.

Funko wzruszyło się oglądając ten film, oparty na faktach, i stworzyło dwie genialne figurki POP! Vinyl z "Cool Runnings". 

Reggae na lodzie - Sanka Coffie

Pop! Vinyl: Filmy

Reggae na lodzie

Sanka Coffie

Premiera: Maj/Czerwiec

Reggae na lodzie - Irving "Irv" Blitzer

Pop! Vinyl: Filmy

Reggae na lodzie

Irving "Irv" Blitzer

Premiera: Maj/Czerwiec

Panowie spełnili swoje marzenie i mimo trudności, jakie napotkali na swojej drodze, walczyli do końca stając się bohaterami! Trochę zdziwił nas fakt, że Funko zdecydowało, iż nie wyprodukuje wszystkich zawodników, biorących udział w bobsleju, ale mamy nadzieję, że w przyszłości się zrewanżuje.

Do naszych kolekcji będziemy mogli dodać człowieka, który zdecydował się pomóc Jamajczykom spełnić ich marzenie. Irving "Irv" Blitzer podjął decyzję o próbie osiągnięcia czegoś niemożliwego. Zaufał swojemu sercu, a nie rozumowi i do końca tego nie żałował. Jest to człowiek pomysłowy, błyskotliwy, uparty i ambitny. Irv okazał się ogromnym wsparciem dla wszystkich jamajskich zawodników. Drugą i zarazem ostatnią figurką z tej wzruszającej do łez serii jest Sanka Coffie - niezwykle zabawny mężczyzna, o dobrym sercu i nadludzkim zapale. Obie figurki prezentują się bardzo dobrze, a czarno-czerwono-zielono-żółte barwy zachwycają. 

Przyznać się, kto jeszcze nie oglądał tego filmu? Całkiem przyjemna produkcja, więc szczerze zachęcamy, aby się z nią zapoznać. Podzielcie się z nami w sekcji komentarzy, o czym tak naprawdę marzycie? My w tym czasie lecimy zamawiać te wyjątkowe figurki! Pamiętajcie, by zgłosić zainteresowanie na stronie, a otrzymacie jedno, niezobowiązujące powiadomienie na e-mail o dostępności tych sportowych marzycieli w naszym sklepie!

Komentarze (10)

Ciekawe popy, ale raczej się nie skuszę

To był świetny film, byłem w kinie :-) wspomnienia z dzieciństwa:-)

skądś ich kojarzę

Kojarzę ten film. Całkiem spoko. 😊

Całkiem spoko 😉

Za dzieciaka strasznie lubiłam ten film 😁 szkoda, że nie zrobili figurek całej ekipy.

Nigdy o tym nie słyszałam, kiedyś nadrobię :)

Lubię ten film :) Ale na figurki się raczej nie zdecyduje 😋

Bogata oferta

Jesteśmy najszybciej rozwijającym się sklepem specjalizującym się w figurkach firmy Funko w Polsce. Zaufało nam tysiące klientów.

Najlepsze zdjęcia społeczności

Najlepsze zdjęcie społęczności
Najlepsze zdjęcie społęczności
Najlepsze zdjęcie społęczności
Najlepsze zdjęcie społęczności
Najlepsze zdjęcie społęczności
Najlepsze zdjęcie społęczności
Najlepsze zdjęcie społęczności
Najlepsze zdjęcie społęczności
Najlepsze zdjęcie społęczności
Najlepsze zdjęcie społęczności
Najlepsze zdjęcie społęczności
Najlepsze zdjęcie społęczności

Przejrzyj również inne sekcje produktów

Oferta sklepu jest sukcesywnie powiększana.

Subskrybuj newsletter

Wysyłamy maksymalnie 2 wiadomości w miesiącu.