POPVINYL.PL logo
Star Wars logo DC logo MARVEL logo Disney logo
Overwatch - Symmetra

Pop! Vinyl: Gry

Overwatch

Symmetra

Dostawa w 48 godzin

Towar na magazynie

Wysyłka już od 9 zł

Masz pytania?

Zadzwoń: 726 230 160

Overwatch

Seria produktu

Funko

Producent

Nowa

Stan

Idealne

Opakowanie

889698259125

EAN/UPC

Dzieci 3+

Kategoria wiekowa
Udostępnij dalej

Symmetra może od dziś strzec ładu i porządku wśród Twoich figurek z ulubionej gry. Dzięki umiejętnościom i wykorzystaniu działka cybernetycznego stawi czoła nawet największym wrogom.

Symmetra jest prawdopodobnie jedną z najskromniej ubranych figurek firmy Funko. Bohaterka gry Overwatch potrafi chronić swoich kompanów ale i skutecznie eliminować wrogie jednostki za pomocą specjalnie emitowanych wiązek świetlnych.

Dzięki odpowiednim umiejętnościom w grze stanowi przede wszystkim wsparcie dla swoich kompanów. Do tego wykorzystuje między innymi cybernetyczne ramię i wieżyczkę strażniczą, która co ciekawe jest dołączona do figurki. Wieżyczka również wykona jest z winylu. Satya Vaswani (tak brzmi prawdziwe imię Symmetri) wyposażona jest w specjalny hełm z półprzezroczystym panelem zakrywającym oczy. Co więcej Symmetra wyróżnia się biżuterią na tle innych figurek Funko przedstawiających kobiece postacie z komiksów bądź gier. Sprawne oko szybko dojrzy przypięte do uszu kolczyki sprawiające wrażenie diamentowych. Strój Symmentry przypomina stroje noszone przez niektóre kobiety mieszkające w Indiach, a jak dobrze wiemy właśnie stamtąd pochodzi opisywana bohaterka gry Overwatch.

Pomimo skromnego stroju figurka przedstawiająca Symmentrę jest przeznaczona dla osób, które ukończyły 3 lata. Oprócz niej znajdziecie w serii Funko POP! Games: Overwatch również między innymi Tracer i Reapera.

Zdjęcie wymiarów produktu

Wymiary Funko Pop! Vinyl

Figurki Funko charakteryzują się uroczą stylistyką. Ich wymiary zostały dobrane tak aby cieszyły oko już od pierwszej kolekcjonerskiej zdobyczy.

10 cm wysokości*

8 cm szerokości

*Dowiedz się więcej na temat wyjątków.

Kliknij i zobacz więcej takich produktów

Bogata oferta

Jesteśmy najszybciej rozwijającym się sklepem specjalizującym się w figurkach firmy Funko w Polsce. Zaufało nam tysiące klientów.

Wiele form płatności

Płać wygodnie, bez dodatkowych opłat poprzez najpopularniejsze banki w Polsce, karty kredytowe bądź poprzez BLIK czy Google Pay.

Przejrzyj również inne sekcje produktów

Oferta sklepu jest sukcesywnie powiększana.

Subskrybuj newsletter

Wysyłamy maksymalnie 2 wiadomości w miesiącu.