POPVINYL.PL logo
Star Wars logo DC logo MARVEL logo Disney logo
James Bond - Jaws

Pop! Vinyl: Filmy

James Bond

Jaws

Dostawa w 48 godzin

Towar na magazynie

Wysyłka już od 9 zł

Masz pytania?

Zadzwoń: 726 230 160

James Bond

Seria produktu

Funko

Producent

Nowa

Stan

Idealne

Opakowanie

889698259125

EAN/UPC

Dzieci 3+

Kategoria wiekowa
Udostępnij dalej

Lubisz kolekcjonować gadżety związane z ulubionymi filmami i animacjami, a może nawet grami wideo? Najwyższy czas zainteresować się produktami marki Funko, a przede wszystkim serią Pop! Vinyl!

Każdy fan przygód Jamesa Bonda zapewne zna Buźkę. Zabójca Jaws (Buźka) pojawił się w dwóch filmach. Pierwszym z nich był niesamowity "Jamesa Bonda: Szpieg, który mnie kochał", a drugim "Moonraker". W jego rolę wcielił się Richard Kiel, który grał również w filmie Inspektor Gadżet. Wiedzieliście o tym?

Jaws ubrany jest w białą koszulę, która bardzo dobrze komponuje się z długimi, biszkoptowymi spodniami. Postura Buźki wymaga tego, że spodnie noszone muszą być przez niego w zestawie z założonymi szelkami. Funko nie tylko w taki sposób podkreśliło wielkość bohatera filmów o Jamesie Bondzie, który był Jaws. Dodatkowo na spore umięśnienie Buźki wskazywać mają szeroko rozstawione ramiona. Kto wie, może zmieściłyby się tam dwa telewizory? Chociaż znając usposobienie tej postaci nie byłoby z nim tak wesoło. Za tą potężną posturą stała oczywiście ogromna siła mięśni. Czarny charakter z Moonraker swój pseudonim zawdzięczał prawdopodobnie swoim kobaltowym zębom. Ponoć sobie takie zażyczył i dentysta nie miał wyboru.

Seria Pop! Vinyl: Filmy James Bond zawiera również kolekcjonerskie figurki przedstawiające takie postacie jak James Bond (w dwóch wersjach), Blofeld, Oddjob i Golden Girl.

Wszystkie figurki zapakowane są w ładne opakowanie z witrynką.

Zdjęcie wymiarów produktu

Wymiary Funko Pop! Vinyl

Figurki Funko charakteryzują się uroczą stylistyką. Ich wymiary zostały dobrane tak aby cieszyły oko już od pierwszej kolekcjonerskiej zdobyczy.

10 cm wysokości*

8 cm szerokości

*Dowiedz się więcej na temat wyjątków.

Kliknij i zobacz więcej takich produktów

Bogata oferta

Jesteśmy najszybciej rozwijającym się sklepem specjalizującym się w figurkach firmy Funko w Polsce. Zaufało nam tysiące klientów.

Wiele form płatności

Płać wygodnie, bez dodatkowych opłat poprzez najpopularniejsze banki w Polsce, karty kredytowe bądź poprzez BLIK czy Google Pay.

Przejrzyj również inne sekcje produktów

Oferta sklepu jest sukcesywnie powiększana.

Subskrybuj newsletter

Wysyłamy maksymalnie 2 wiadomości w miesiącu.