POPVINYL.PL logo
Star Wars logo DC logo MARVEL logo Disney logo
Destiny - Atheon

Pop! Vinyl: Gry

Destiny

Atheon

Masz pytania?

Zadzwoń: 726 230 160

Destiny

Seria produktu

Funko

Producent

Nowa

Stan

Idealne

Opakowanie

889698259125

EAN/UPC

Dzieci 3+

Kategoria wiekowa
Udostępnij dalej

Lubisz kolekcjonować gadżety związane z ulubionymi filmami i animacjami, a może nawet grami wideo? Najwyższy czas zainteresować się produktami marki Funko, a przede wszystkim serią Pop! Vinyl!

Finałowy boss z rajdu Vault of Glass w grze Destiny już teraz może trafić w Wasze ręce. Atheon w postaci winylowej figurki dostępny jest w serii Pop!. Nieduża, winylowa figurka kolekcjonerska przedstawia prawdopodobnie jedną z najbardziej robotycznie wyglądających postaci ze świata gry Destiny. W grze Atheon wyróżniał się niesamowitą ilością punktów życia i mocnymi pociskami, które wystrzeliwał w kierunku przeciwników ze swojej futurystycznej broni. W winylowym wydaniu od Funko również ma ją przy sobie jednak w tym przypadku jej nie użyje. Jeśli tak by się stało to zapewne pozostałby w pudełku. W końcu dzięki przezroczystej części opakowania również można oglądać figurkę bez potrzeby wyjmowania jej z pudełka. Cała figurka utrzymana jest w odcieniach fioletu i ciemnej zieleni. Na kanciastej głowie Atheona widzimy coś co przypomina nieco rogi i świecące oko na środku głowy. Oprócz Atheona w kolekcji Pop! Games: Destiny znajdziecie również Cayde'a-6, Lorda Shaxxa, Ikorę, Xura i Oryxa. Figurka przeznaczona jest dla odbiorców powyżej trzeciego roku życia z uwagi na małe części.

Zdjęcie wymiarów produktu

Wymiary Funko Pop! Vinyl

Figurki Funko charakteryzują się uroczą stylistyką. Ich wymiary zostały dobrane tak aby cieszyły oko już od pierwszej kolekcjonerskiej zdobyczy.

10 cm wysokości*

8 cm szerokości

*Dowiedz się więcej na temat wyjątków.

Kliknij i zobacz więcej takich produktów

Bogata oferta

Jesteśmy najszybciej rozwijającym się sklepem specjalizującym się w figurkach firmy Funko w Polsce. Zaufało nam tysiące klientów.

Wiele form płatności

Płać wygodnie, bez dodatkowych opłat poprzez najpopularniejsze banki w Polsce, karty kredytowe bądź poprzez BLIK czy Google Pay.

Przejrzyj również inne sekcje produktów

Oferta sklepu jest sukcesywnie powiększana.

Subskrybuj newsletter

Wysyłamy maksymalnie 2 wiadomości w miesiącu.