POPVINYL.PL logo
Star Wars logo DC logo MARVEL logo Disney logo
Portal 2 - Chell

Pop! Vinyl: Gry

Portal 2

Chell

Masz pytania?

Zadzwoń: 726 230 160

Powiązane kategorie

Portal 2

Seria produktu

Funko

Producent

Nowa

Stan

Idealne

Opakowanie

889698259125

EAN/UPC

Dzieci 3+

Kategoria wiekowa
Udostępnij dalej

Lubisz kolekcjonować gadżety związane z ulubionymi filmami i animacjami, a może nawet grami wideo? Najwyższy czas zainteresować się produktami marki Funko, a przede wszystkim serią Pop! Vinyl!

Portal 2 jest jedną z najpopularniejszych gier zręcznościowo-logicznych. Wydany w 2011 tytuł doczekał się serii winylowych figurek w ofercie Funko. Dzięki temu możecie wzbogacić swoją kolekcję między innymi o Chell - bohaterkę zarówno Portal 2 jak i pierwszej części gry.

Trzymająca w dłoniach Portal Gun śliczna Chell ubrana jest w koszulkę bez rękawów z napisem Aperture Science. Jest to nazwa placówki badań w której opracowano między innymi Portal Gun. Na nogach Chell możemy zauważyć pomarańczowe spodnie i biało-czarne, futurystycznie wyglądające buty. Lekko falowane włosy bohaterki historii opowiedzianej w Portal 2 mają kolor brązowy, jeden kosmyk opada niemal na nos Chell dądając jej tym samym uroku. Do figurki Chell dołączona jest Obciążeniowa Kostka Towarzysząca z różowym sercem.

W serii Pop! Games: Portal 2 znajdziecie oprócz Chell również Atlasa, P-Body i Wieżyczkę.

Każda z winylowych figurek przeznaczona jest dla osób powyżej 3 roku życia z uwagi na małe elementy skłądowe zestawu.

Zdjęcie wymiarów produktu

Wymiary Funko Pop! Vinyl

Figurki Funko charakteryzują się uroczą stylistyką. Ich wymiary zostały dobrane tak aby cieszyły oko już od pierwszej kolekcjonerskiej zdobyczy.

10 cm wysokości*

8 cm szerokości

*Dowiedz się więcej na temat wyjątków.

Kliknij i zobacz więcej takich produktów

Bogata oferta

Jesteśmy najszybciej rozwijającym się sklepem specjalizującym się w figurkach firmy Funko w Polsce. Zaufało nam tysiące klientów.

Wiele form płatności

Płać wygodnie, bez dodatkowych opłat poprzez najpopularniejsze banki w Polsce, karty kredytowe bądź poprzez BLIK czy Google Pay.

Przejrzyj również inne sekcje produktów

Oferta sklepu jest sukcesywnie powiększana.

Subskrybuj newsletter

Wysyłamy maksymalnie 2 wiadomości w miesiącu.