POPVINYL.PL logo
Star Wars logo DC logo MARVEL logo Disney logo
Kopciuszek - Kopciuszek

Pop! Vinyl: Disney

Kopciuszek

Kopciuszek

Masz pytania?

Zadzwoń: 726 230 160

Kopciuszek

Seria produktu

Funko

Producent

Nowa

Stan

Idealne

Opakowanie

889698259125

EAN/UPC

Dzieci 3+

Kategoria wiekowa
Udostępnij dalej

Kopciuszka znają nie tylko najmniejsze dziewczynki. To bohaterka bajek Disney'a, którą zna cały świat. Każda księżniczka, zarówno ta młodsza jak i starsza chciałaby mieć w swoim domu swego Kopciuszka. Teraz to marzenie można spełnić dzięki Funko.

Kopciuszek jest prawdopodobnie najpopularniejszą bohaterką bajek dlatego też nie mogłaby się nie znaleźć w kolekcji Funko zawierającej winylowe figurki przedstawiające bohaterów i bohaterki filmów z wytwórnii Walt Disney Pictures.

Suknia, którą ma na sobie Kopciuszek jest na tyle długa, że musi ją trzymać w dłoniach. Spod sukni jednak wystają błękitne buciki. Jej dłonie zdobią długie rękawiczki również błękitnego koloru Blond włosy Kopciuszka są skrzętnie upięte w kok i przepasane niebieską opaską. Grzywka zakrywa co prawda część głowy bohaterki jednak możemy dojrzeć, że ma ona brwi koloru ciemnego blondu. Spod sukni wystają błękitne buciki. Kopciuszek w takim wydaniu powinna spodobać się każdej małej fance filmów Disney’a dlatego będzie idealnym pomysłem na przykład na urodzinowy prezent.

Winylowa figurka ma około 10 centymetrów wysokości, zapakowana jest w oryginalne, częściowo przezroczyste pudełko. Według zaleceń producenta figurka ze względu na nieduże rozmiary nie powinna być ustawiona w zasięgu osób poniżej trzeciego roku życia.

Funko Pop! Disney oferuje również między innymi księżniczkę Bellę w kilku wersjach i Roszpunkę.

Zdjęcie wymiarów produktu

Wymiary Funko Pop! Vinyl

Figurki Funko charakteryzują się uroczą stylistyką. Ich wymiary zostały dobrane tak aby cieszyły oko już od pierwszej kolekcjonerskiej zdobyczy.

10 cm wysokości*

8 cm szerokości

*Dowiedz się więcej na temat wyjątków.

Kliknij i zobacz więcej takich produktów

Bogata oferta

Jesteśmy najszybciej rozwijającym się sklepem specjalizującym się w figurkach firmy Funko w Polsce. Zaufało nam tysiące klientów.

Wiele form płatności

Płać wygodnie, bez dodatkowych opłat poprzez najpopularniejsze banki w Polsce, karty kredytowe bądź poprzez BLIK czy Google Pay.

Przejrzyj również inne sekcje produktów

Oferta sklepu jest sukcesywnie powiększana.

Subskrybuj newsletter

Wysyłamy maksymalnie 2 wiadomości w miesiącu.