POPVINYL.PL logo
Star Wars logo DC logo MARVEL logo Disney logo

Zapowiedzi

Kategoria

Dariusz Lorek

Autor wpisu

15.11 2018

Opublikowano
Udostępnij dalej

Mamy pierwszy gameplay z gry mobilnej Gears Pop

Od zapowiedzi na tegorocznym E3 już trochę minęło. Gotowi zobaczyć rozgrywkę z mobilnej gry tworzonej przy współpracy z Funko?

Słyszeliście już, że powstaje pewna gra, w której głównymi bohaterami będą POP!y? Jeśli nie, to usiądźcie wygodnie i wczytajcie się w nasz mini raporcik, powstały na podstawie pierwszego oficjalnego fragmentu rozgrywki z Gears Pop!. Właśnie taką nazwę przyjmie mobilna gra dostępna na Android oraz iOS. Projekt studia Epic Games Microsoft Studios powstaje we współpracy z dobrze znaną nam firmą Funko, która słynie z produkcji figurek o wielkich głowach i uroczym spojrzeniu.

Developerzy opowiadają o bohaterach, założeniach i samej strategi gry, dodatkowo możemy zobaczyć dość krótki, bo około 3 minutowy gameplay. Gra opiera się na rozgrywce PvP. Skierowana jest dla dwóch graczy w trybie online. Każdy z nich ma za zadanie ochronić swój teren przed atakami oponenta. Ich rywalizacja jest bardzo dynamiczna, a w walce o dominacje na danym obszarze pomagają im zróżnicowane jednostki, bohaterowie czy też specjalne zdolności. Developerzy zwracają szczególną uwagę na dopracowanie momentów, które ukazują eksplozję w grze. Podczas oglądania rozgrywki rzeczywiście dostrzec można, że w ten element gameplay zostało włożone szczególnie wiele pracy.

Łatwo można tutaj dostrzec również schemat rozgrywki znany z między innymi Clash Royale, ale nie ma co się dziwić, bowiem wiele mobilnych tytułów oferuje podobny gameplay, ale w tym wypadku wszystko zostało udekorowane popularnością Gears of War oraz Pop-ów. Warto stwierdzić, że sława winylowych figurek przyciągnie nie tylko kolekcjonerów, którzy będą ciekawi jak wyglądają ich zdobycze w grze, ale także ludzi, którzy kochają świat mobilnych gier. Choć sam zamysł projektu nie porywa oryginalnością- jeśli chodzi o fazę rozgrywki, tak charakteryzacja, styl i estetyka gry przykuwa uwagę.

Premiera w 2019 roku. Czy to będzie sukces? Wszystko przed nami!

Kliknij tutaj i zobacz więcej artykułów

Bogata oferta

Jesteśmy najszybciej rozwijającym się sklepem specjalizującym się w figurkach firmy Funko w Polsce. Zaufało nam tysiące klientów.

Wiele form płatności

Płać wygodnie, bez dodatkowych opłat poprzez najpopularniejsze banki w Polsce, karty kredytowe bądź poprzez BLIK czy Google Pay.

Przejrzyj również inne sekcje produktów

Oferta sklepu jest sukcesywnie powiększana.

Subskrybuj newsletter

Wysyłamy maksymalnie 2 wiadomości w miesiącu.