POPVINYL.PL logo
Star Wars logo DC logo MARVEL logo Disney logo

Zapowiedzi

Kategoria

Dariusz Lorek

Autor wpisu

1.12 2018

Opublikowano
Udostępnij dalej

Licytacja charytatywna kalendarza adwentowego

Weź udział w akcji charytatywnej. Wylicytuj kalendarz, a środki z akcji przekażmy na konto Polskiej Akcji Humanitarnej - Pajacyk.

Radość jest pojęciem ściśle indywidualnym. Ten, kto potrafi ją rozmnożyć nie tylko w swojej potrzebie, lecz także w sercach innych, osiągnie szczęście absolutne. Czasem bardzo trudno jest zadowolić wszystkich, bądź mniejszą, docelową grupę, jednak już same starania, dotyczące rozpowszechnienia szczęścia, zaświadczają o posiadaniu cnót, o których we współczesnym świecie tak często się zapomina. Obojętność i monotonność dnia codziennego może zniechęcać lub całkowicie zasłaniać możliwość ujrzenia najważniejszych aspektów naszej wewnętrznej radości. Walczmy, więc o wspólne szczęście, pamiętając zarazem, że nawet najdrobniejszy gest, nieśmiały czyn, może napełnić pozytywną energią.

Jest nam niezmiernie miło, gdy klienci chwalą się nowymi zdobyczami z naszego sklepu. Cieszymy się, wiedząc, że kolejne osoby są zadowolone, a ich serca pełne radości. Jednym z najlepszych przykładów jest sprzedaż kalendarzy adwentowych z figurkami z Harrego Pottera od Funko. Mimo iż do naszych magazynów dotarła bardzo ograniczona ilość, czujemy, że radość z upolowania tego produktu oraz sama szansa zdobycia go, zapewniła falę pozytywnej energii, która uszczęśliwiła większą grupę osób. I choć nie każdemu się udało zakupić kalendarz, wiemy, że emocje, które towarzyszyły nam oraz Wam, podczas całej akcji sprzedażowej były niezapomniane.

Jednak my chcemy jeszcze bardziej rozgrzać radość w kilku sercach. Gdzieś w odmętach naszego magazynu, uchował się jeden, wyjątkowy kalendarz adwentowy od Funko. Ostatnia sztuka trafi na licytację.

Licytacja odbędzie się w serwisie Facebook, w grupie #PopManiacy. Co w tym takiego niezwykłego? Wylicytowana kwota w całości zostanie przeznaczona na cel charytatywny. Finalna kwota za jaką zostanie zakupiony kalendarz trafi do programu Pajacyk. Pajacyk to Polska Akcja Humanitarna od 1998 roku pomagająca niedożywionym dzieciom. Ten mały gest sprawi, że uśmiech zagości nie tylko na naszych twarzach, ale także osoby, która wygra licytację oraz miejmy nadzieję na buziach wielu beneficjentów akcji Pajacyk.

Choć wciąż walczymy o każdą sztukę tego produktu, nadal nie wiemy, co zgotuje nam los w tej kwestii, dlatego serdecznie zachęcamy do wzięcia udziału w licytacji. Wszystkim życzymy powodzenia i owocnych łowów! Dzielmy się szczęściem, bo warto!

Przed udziałem w licytacji zapraszamy do zapoznania się z regulaminem aukcji - głównie z punktami od 28 do 41 dotyczącymi licytacji i sprzedaży produktów między użytkownikami. Aukcja z przeznaczeniem charytatywnym będzie specjalnie oznaczona. Prosimy nie mylić jej z pozostałymi akcjami odbywającymi się na grupie.

Aukcja odbędzie się we wtorek, 4 grudnia 2018. Rozpocznie się o godzinie 8:00 i potrwa do godziny 22:00. Cena wywoławcza to 5 zł. Podbijanie ceny odbywa się w komentarzach. Zgodnie z regulaminem w komentarzach nie rozpoczynamy niepotrzebnych dyskusji, jeśli pojawią się jakieś pytania zapraszamy na naszą stronę kontaktową gdzie można znaleźć wygodną formę kontaktu.

Uwaga! Jeśli nie jesteś jeszcze członkiem grupy... najpierw musisz do niej dołączyć. Zostaniesz w kilka minut przyjęty i będziesz mógł uczestniczyć w licytacji. Pod tym linkiem znajduje się wpis z licytacją w którym można poprzez komentarze brać udział w licytowaniu.

Kliknij tutaj i zobacz więcej artykułów

Bogata oferta

Jesteśmy najszybciej rozwijającym się sklepem specjalizującym się w figurkach firmy Funko w Polsce. Zaufało nam tysiące klientów.

Wiele form płatności

Płać wygodnie, bez dodatkowych opłat poprzez najpopularniejsze banki w Polsce, karty kredytowe bądź poprzez BLIK czy Google Pay.

Najlepsze zdjęcia społeczności

Najlepsze zdjęcie społęczności
Najlepsze zdjęcie społęczności
Najlepsze zdjęcie społęczności
Najlepsze zdjęcie społęczności
Najlepsze zdjęcie społęczności
Najlepsze zdjęcie społęczności
Najlepsze zdjęcie społęczności
Najlepsze zdjęcie społęczności
Najlepsze zdjęcie społęczności
Najlepsze zdjęcie społęczności
Najlepsze zdjęcie społęczności
Najlepsze zdjęcie społęczności

Przejrzyj również inne sekcje produktów

Oferta sklepu jest sukcesywnie powiększana.

Subskrybuj newsletter

Wysyłamy maksymalnie 2 wiadomości w miesiącu.