Figurki Horizon Zero Dawn od Funko

Figurki Horizon Zero Dawn od Funko

Horizon Zero Dawn to jedna z lepszych gier dostępnych na konsolach PlayStation 4. Tytuł od studia Guerrilla Games znanego między innymi z gry Killzone pojawił się na gamingowych maszynach od Sony 28 lutego 2017 roku. Do tej pory cieszy się bardzo dobrym odbiorem. Średnia ocen zgromadzonych przez produkcję od Guerrilla Games w serwisie Metacritic wynosi 89 na 100 punktów!

W Horizon Zero Dawn możemy wcielić się w piękną, rudowłosą Aloy z plemienia Nora. Kierując jej poczynaniami przenosimy się do postapokaliptycznego świata pełnego dość dziwacznych na pierwszy rzut oka zmechanizowanych zwierząt. Od premiery minęło kilka miesięcy i pomału zbliżamy się do premiery pierwszego, sporego rozszerzenia do Horizon Zero Dawn, które przeniesie graczy w skute lodem lokacje. Prawdopodobnie wieść o nadchodzącym dodatku miał wpływ na podjęcie decyzji przez kreatorów figurek marki Funko o wprowadzeniu do oferty specjalnej serii kolekcjonerskich figurek wykonanych z winylu w całości poświęconej grze.

W tej palecie winylowych figurek znajdziemy oczywiście główną bohaterkę gry - uroczą Aloy wyposażoną w łuk, zmechanizowanego Watchera, ubranego w zbroję Erend oraz członka kultu Eclipse. W ofercie Funko dostępna będzie również limitowana wersja prezentująca żółtego Watchera. Zestaw figurek inspirowany grą Horizon Zero Dawn pojawi się w okolicach października. Do Polski trafią one zapewne nieco później, jednak możecie być pewni, że będziemy je mieli w ofercie. Podstawowa linia będzie koszowała u nas standardowo 49 zł.

Wszystkie figurki będą posiadały cechy charakterystyczne dla kolekcjonerskich Popów od Funko. Czyli przede wszystkim wielką głowę. Jednak przy tym będą one szczegółowo odwzorowane względem postaci, które mogliśmy oglądać grając na PlayStation 4 w wydaną przez Sony Interactive Entertainment grę Horizon Zero Dawn. Figurki z Horizon Zero Dawn nie są pierwszymi, które przedstawiają bohaterów gier. W ofercie marki Funko znajdują się już od dawna bohaterowie innych produkcji, a niebawem będziemy mieli premierę figurek z gry Destiny.

2017-08-11 16:14:57

Odwiedź już teraz nasze profile społecznościowe i obserwuj nas.
Wszystko na temat naszego sklepu

Wszystko na temat naszego sklepu

Nasz sklepo powstał nie bez powodu. Jesteśmy fanami świata superbohaterów. Witaj w klubie prawdziwych fanów!

Oryginalne figurki dla fanów serii Star Wars

Oryginalne figurki dla fanów serii Star Wars

Niesamowicie rozbudowane uniwersum pełne niezwykłych bohaterów... i jak tu rozpocząć kolekcję bądź zrobić dobry prezent?

Wszystko na temat naszego sklepu

Wszystko na temat naszego sklepu

Instrukcja krok po kroku jak zamawiać

Instrukcja krok po kroku jak zamawiać

Oryginalne figurki dla fanów serii Star Wars

Oryginalne figurki dla fanów serii Star Wars

Chcesz zapłacić poprzez swój bank? Obsługujemy wiele metod płatności. Dowiedz się więcej w mini poradniku.

Gwiezdne Wojny - Chewbacca
Jeśli jesteś fanem Star Warsów to musisz mieć w swojej kolekcji figurkę sympatycznego przedstawiciela rasy Wookie.
Chewbacca
Gwiezdne Wojny: Łotr Jeden - Chirrut Imwe
Zagorzały fan Gwiezdnych Wojen, musi mieć figurkę, odważnego Chirrut Imwe, który dla swoich ideałów, był w stanie poświęcić życie.
Chirrut Imwe
Overwatch - D.va
Takiej produkcji jak D. Va with Meka z Overwatch, można ze świecą szukać w świecie Pop! Vinyl. Naprawdę unikatowa pozycja.
D.va
The 100 - Lincoln
Prawdziwy fan serialu The 100 nie ma wątpliwości, że musi mieć postać Lincolna w swojej kolekcji. Jesteś jednym z nich?
Lincoln